سبدخرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو در نتایج
کالاهای موجود
فقط نمایش کالاهای موجود :

آر اف لاغری

دستگاه لاغری آراف:

دستگاه آراف باعث گرم شدن سلول‏ های چربی در لایه‏ ی بافت چربی می‏ شود. این بافت همبند چربی بیشتر از سلول‏های چربی تشکیل شده و انرژی را به صورت لیپید ذخیره می ‏کند. گرمایی که از دستگاه آراف ساطع می‏ شود موجب آزاد شدن اسیدهای چرب در سیستم لنفاوی می‏ گردد و هنگامی که اسیدهای چرب آزاد می‏ شوند، فشرده و خرد می‏ گردند در نتیجه بدن فرد لاغرتر می ‏شود. علاوه بر کاربرد لاغری، دستگاه آراف تمامی لایه ‏های پوستی را در معرض حرارت قرار می ‏دهد و انرژی را به لایه ‏های مختلف پوست می‏ رساند. این فرایند گرمایشی در طول جلسه درمانی باعث انقباض الیاف کلاژن در پوست می ‏شود.

این انقباض باعث محکم شدن و لیفت پوست می‏ گردد و ظاهر آن را جوان‏تر می‏ سازد. بر اثر افزایش متابولیسم در زیر سطح پوست، الیاف کلاژن و الاستین جدید تولید می‏ شوند. ماندگاری و اثرگذاری این روش تکنولوژی فرکانس رادیویی طولانی مدت است. بیشتر افراد خواهان پوستی سفت، محکم و شاداب در ناحیه صورت هستند. بنابراین فناوری آراف برای تمام نواحی بدن و صورت قابل استفاده می‏ باشد.پوست شکم ، ران و زیر بازو نواحی هستند که که برای انجام آر اف طرفدار دارند. یکی از نواحی پرطرفدار برای انجام آراف پوست زیر بازو است. کاهش وزن بر پوست بازو تاثیر زیادی می گذارد و ظاهر آویزان آن موجب نارضایتی فرد می‏ شود. برای درمان این حالت از پوست بازو بهتر است ابتدا کویتیشن و سپس آراف انجام گیرد. برای مشاهده کار با دستگاه آراف مثلثی به کانال آپارات دکتر پن مراجعه نمایید.

 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین

خرید اینترنتی آر اف لاغری و آراف مثلثی سالنی | دکتر پن اسکین

بهترین سن لاغری موضعی با دستگاه آراف:

بهترین بازخورد این روش در افراد 30 تا 50 سال مشاهده می‏ شود. همچنین لاغری موضعی با آر.اف برای تمامی افراد با تایپ پوستی مختلف قابل انجام است. دستگاه آراف به سطح پوست آسیبی نمی‏ رساند و باعث سوختگی آن نمی‏ شود. تفاوت عمده این دستگاه با دیگر روش‏ های لیفت پوست در ایمن بودن آن است. در حین جلسه لاغری موضعی با آراف یک گرمای خفیفی بر سطح پوست احساس می‎شود و به محض کنار رفتن دستگاه این گرما از بین می‏ رود. ناحیه تحت درمان بر اثر حرارت کمی قرمز می ‏شود. این قرمزی تا یکی دو ساعت بعد برطرف می ‏گردد. به افراد توصیه می‏ شود تا دو روز بعد از آراف ناحیه مورد نظر در معرض نور مستقیم خورشید قرار نگیرد.

نتیجه ‏گیری از دستگاه ‏های لاغری در افراد مختلف متفاوت است. یک دوره درمانی کامل با آر.اف شامل 6 تا 8 جلسه می ‏شود. مدت زمان هرجلسه با توجه به ناحیه مورد نظر متفاوت است و معمولا 30 دقیقه طول می‏ کشد. در طول انجام آراف دردی احساس نمی ‏شود.

آراف لاغری

انواع دستگاه لاغری و چربی سوز آراف؛

آراف مثلثی سالنی دو هند پیس

آراف دستی فرکشنال

 

مراقبت ‏های قبل از  لاغری موضعی با آراف:

روزانه 8 لیوان آب میل کنید.

طبق رژیم غذایی توصیه شده در 2 الی 3 نوبت سالاد میوه و سبزیجات مصرف کنید.

هر روز زمان مناسبی را به پیاده ‏روی تند و سریع اختصاص دهید.

حداقل یک هفته قبل از آراف مصرف سیگار و الکل را کنار بگذارید.

قبل از جلسه درمانی از هیچ گونه لوسیون و کرم موضعی برای سطح پوست بدن استفاده نکنید.

آراف لاغری مثلثی

مراقبت ‏های بعد از  لاغری موضعی با آراف:

  • طبق رژیم توصیه شده دمنوش مخصوص را تهیه کنید و مرتبا آن را مصرف کنید.
  • ممکن است تا 24 ساعت بعد از جلسه درمانی قرمزی و حرارت پوست باقی بماند و سپس بهبود می‎یابد.
  • روزانه زمان مناسبی را به پیاده ‏روی تند و سریع اختصاص دهید.
  • تا یک هفته بعد از آراف مصرف سیگار و الکل را کنار بگذارید

بهتر است افرادی که در 6 ماه اخیر تزریق فیلر (ژل یا چربی) و بوتاکس انجام داده ‏اند. خانم‏ هایی که در دوران باردای و یا شیردهی هستند. کسانی که ضربان ساز قلب (پیس میکر) دارند از این دستگاه استفاده نکنند و به طور کلی افرادی که ارتز یا پروتز فلزی در بدن خود دارند نمی توانند از دستگاه آر اف برای لاغری استفاده کنند زیرا این فلزها به عنوان قطب منفی انرژی زیادی جذب کرده و باعث سوختگی می شوند. بیماران قلبی و سرطانی از انجام آر اف برای لاغری خودداری کنند.

دستگاه آراف کویتیشن

کالاهایی که شما دیده اید
نمایش همه
علاقه مندی ها ()